220MXC560MEFC22X45
CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC560MEFC
220MXC560MEFC22X45 Hakkında
Rubycon üretimi 220MXC560MEFC22X45, 560 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye hızlı entegrasyon sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sunmaktadır. ±20% tolerans, 10 kHz'de 2.655 A ripple akım kapasitesi ve -40°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı özellikleriyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.655 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V