220MXC220MEFC20X30
CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC220MEFC
220MXC220MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC220MEFC20X30, 220 µF kapasitansına ve 220V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömrü garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.56A ve 120 Hz'de 1.04A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V