220MXC1000MEFCSN35X35
CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC1000MEFCSN35X35
220MXC1000MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC1000MEFCSN35X35, 1000µF kapasitanslı, 220V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 3.495A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V