220KXF270MEFC25X20
CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220KXF270MEFC
220KXF270MEFC25X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220KXF270MEFC25X20, 270 µF kapasitansa ve 220 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.53 A ve 120 Hz'de 1.02 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply devrelerinde ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V