220BXC200M18X31.5
CAP ALUM 200UF 20% 220V RADIAL
Seri / Aile Numarası
220BXC200M
220BXC200M18X31.5 Hakkında
220BXC200M18X31.5, Rubycon tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 µF kapasitans değeri ve 220 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığında 12000 saat ömür ürünün standart endüstriyel uygulamalarına uygunluğunu gösterir. Through-hole montaj tipi, PCB entegrasyonunda kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V