20TQ045STR
20A, 45V, D2PAK,SCHOTTKY RECTIFI
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
20TQ045
20TQ045STR Hakkında
20TQ045STR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen yüksek akım Schottky doğrultucu diyotudur. 20A ortalama doğrultulmuş akım ve 45V maksimum ters voltaj kapasitesine sahiptir. D²Pak (TO-263) Surface Mount paketinde sunulan bu bileşen, düşük forward voltaj (570mV @ 20A) ve hızlı recovery karakteristiği ile güç kaynakları, şarj devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışır. 2.7mA @ 45V ters sızıntı akımı ve 683pF kapasitansi (@ 5V, 1MHz) özellikleriyle verimli enerji dönüşümü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 683pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 20 A