20SVQP47M
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
20SVQP47M
20SVQP47M Hakkında
Panasonic 20SVQP47M, 47 µF kapasitansına ve 20 V nominal gerilime sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. SMD radyal can paketlemesi ile sunulan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 45mΩ ESR ve 1.89 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile güç yönetimi ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı elektronik devreler, anahtarlamadan çıkış filtreleme, güç kaynakları ve dijital cihazlarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 94.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V