20SVP22M
CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Seri / Aile Numarası
20SVP22M
20SVP22M Hakkında
Panasonic 20SVP22M, 22 µF kapasitansı ve 20 V nominal gerilimi ile tasarlanmış bir alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial teknolojisi ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 60 mOhm ESR değeri sayesinde düşük empedans özelliği gösterir. 100 kHz'de 1.45 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, LED kontrol devreleri, ses elektronikleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V