20SVP10M
CAP ALUM POLY 10UF 20% 20V SMD
Seri / Aile Numarası
20SVP10M
20SVP10M Hakkında
Panasonic 20SVP10M, 10 µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 20V rated voltajda çalışan bu komponent, düşük ESR (120mOhm) değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin performans sunar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.02A ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş, Surface Mount paketlemesi sayesinde yoğun PCB tasarımlarına uyarlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 51 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V