20SEQP100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
20SEQP100M
20SEQP100M Hakkında
Panasonic 20SEQP100M, 100µF kapasitansı ve 20V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can kasa içinde sunulmaktadır. Polimer dielektrik malzeme sayesinde düşük ESR (24mOhm) değeri ve 100 kHz'de 3.32A yüksek frekans dalgalanma akımı kapasitesi sunar. ±20% tolerans aralığında ürün edilmektedir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 1000 saatlik ömür garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.32 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 166 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V