20SEP68M+T
CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
20SEP68M
20SEP68M+T Hakkında
Panasonic 20SEP68M+T, 68 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipindeki bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saatlik ömür ömrü (105°C'de) sunar. 40mOhm ESR değeri ile düşük seri direncine sahiptir. 100 kHz'de 2.4 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 120 mA ripple akımına sahiptir. Radial, silindirik kutu şeklinde paketlenmiş olup ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, AC-DC konverterler, LED sürücüler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V