20SEF560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
20SEF560M
20SEF560M Hakkında
20SEF560M, Panasonic tarafından üretilen 560µF kapasitanslı, 20V rated alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu radyal kondansatör, düşük ESR (12mOhm) ve yüksek ripple current toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir, 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V