20CJQ060
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V SOT223
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-261-4
Seri / Aile Numarası
20CJQ060
20CJQ060 Hakkında
20CJQ060, Vishay tarafından üretilen SOT-223 paketli Schottky diyot dizisidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahip bu bileşen, 60V maksimum ters gerilim ve 590mV maksimum ileri gerilim değerlerine sahiptir. Her bir diyod 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 100µA ters sızıntı akımına (60V'ta) sahiptir. Fast recovery diyot olarak 500ns'nin altında bir geri kazanım süresi sunar. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve koruma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount teknolojisi ile montajlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-223
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 590 mV @ 1 A