200WXA150MEFCGC18X25
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200WXA150MEF
200WXA150MEFCGC18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200WXA150MEFCGC18X25, 150 µF kapasitansına sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu komponent, AEC-Q200 standartına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 638.4 mA ve 120 Hz'de 532 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 638.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 532 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V