200WXA150MEFC18X25
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200WXA150MEFC
200WXA150MEFC18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200WXA150MEFC18X25, 150 µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltaja sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 638.4 mA ve 120 Hz'de 532 mA'dir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 638.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 532 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V