200VXW330M16X40
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200VXW330M
200VXW330M16X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXW330M16X40, 330 µF kapasitansı ve 200 V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 10000 saat ömrü (105°C'de) özelliği sayesinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V