200VXR470MEFC25X35
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXR470MEFC
200VXR470MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXR470MEFC25X35, 470 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 7000 saatlik ömür ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 2.1A, 120 Hz'de 1.4A ripple akım kapasitesine sahip olup -25°C ile 105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V