200VXR390MEFCSN30X25
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXR390MEFCSN
200VXR390MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon üretimi 200VXR390MEFCSN30X25, 390 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, through-hole montajı için snap-in kutu paketlemesinde sunulmaktadır. 10 kHz'de 1.95 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreler gibi devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V