200VXR220MEFC22X25
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXR220MEFC
200VXR220MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXR220MEFC22X25, 220 µF kapasitanslı ve 200V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 7000 saat ömür ataması ile güvenilir performans sunar. Yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 1.5 A ve düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü dönüştürme devrelerinde, filtreleme uygulamalarında ve analog elektronik tasarımlarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında stabil çalışmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V