200VXH680MEFCSN22X40
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXH680MEF
200VXH680MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon 200VXH680MEFCSN22X40, 680 µF kapasitanslı, 200 V voltaj derecelendirmeli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tip montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. Düşük frekansta 2.22 A ve yüksek frekansta 3.33 A (10 kHz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.33 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V