200VXH560MEFC25X30
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXH560M
200VXH560MEFC25X30 Hakkında
Rubycon 200VXH560MEFC25X30, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim filtrasyonu gerektiren elektronik sistemlerde tercih edilir. ±20% tolerans ile %5000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 10 kHz'de 2.76 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V