200VXH470MEFC25X25
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXH470MEFC
200VXH470MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXH470MEFC25X25, 470 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple current kapasitesi low frequency'de 1.57A (120Hz) ve high frequency'de 2.355A (10kHz)'tir. Genel amaçlı güç kaynakları, audio amplifikasyonu, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji dönüştürme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.355 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V