200VXH2200MEFC35X50
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXH2200MEFC
200VXH2200MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXH2200MEFC35X50 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltajına sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montaj tipi radial, snap-in paket yapısında gelen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uyundur. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 4.71 A @ 10 kHz ve düşük frekansta 3.14 A @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V