200VXG680MEFCSN22X45
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXG680MEFCSN
200VXG680MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXG680MEFCSN22X45, 680 µF kapasitanslı ve 200V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan yüksek kapasitans değerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 3.48 A ve 120 Hz'de 2.32 A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V