200VXG1500MEFC30X45
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200VXG1500MEFC
200VXG1500MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200VXG1500MEFC30X45, 1500 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.23 A ve 120 Hz'de 2.82 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V