200USG680MEFC22X35
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200USG680MEFC
200USG680MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USG680MEFC22X35 alüminyum elektrolitik kondansatör, 680 µF kapasitans ve 200 V nominal gerilime sahiptir. Radial, snap-in tipi kasa ile Through Hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 4,02 A ve 120 Hz'de 2,68 A ripple akımı taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V