200USG680MEFC20X40
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USG680MEFC
200USG680MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USG680MEFC20X40, 680 µF kapasitanslı ve 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V