200USG470MEFC22X30
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USG470MEFC
200USG470MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USG470MEFC22X30, 470 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.895 A ve 120 Hz'de 1.93 A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.895 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V