200USG2200MEFCSN30X50
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USG2200MEFCSN
200USG2200MEFCSN30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 2200µF kapasiteli, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paketlemesi ile through hole montajına uygun bir tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi ve 100 kHz'de 7.38 A ripple akımı kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tercih edilir. 120 Hz'de 4.92 A ripple akımı değeri ile düşük frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.38 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V