200USC680MEFCSN22X40
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USC680MEFCSN
200USC680MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USC680MEFCSN22X40, 680 µF kapasitanslı, 200V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine ve 3000 saat ömür süresi (85°C'de) ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, aydınlatma devreleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. Snap-in yapısı sayesinde hızlı montaj sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 3.72 A ve 120 Hz'de 2.48 A ripple current özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V