200USC470MEFC25X25
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200USC470MEFC
200USC470MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USC470MEFC25X25, 470 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar. 85°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Yüksek frekansta 2.925 A @ 10 kHz ve düşük frekansta 1.95 A @ 120 Hz ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V