200USC470MEFC22X30
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USC470MEFC
200USC470MEFC22X30 Hakkında
Rubycon 200USC470MEFC22X30, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye radial snap-in kasa aracılığıyla monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. 10 kHz'de 2.955 A ve 120 Hz'de 1.97 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve buffer uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.955 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V