200USC2200MEFCSN35X45
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200USC2200MEFCSN
200USC2200MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USC2200MEFCSN35X45, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 7.875A ripple current kapasitesi, 120 Hz'de 5.25A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler, filtreleme uygulamaları ve endüstriyel elektronik devre tasarımlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.875 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V