200USC2200MEFC35X45
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USC2200MEFC
200USC2200MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USC2200MEFC35X45, 2200 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) sunan bu bileşen, 120 Hz'de 5.25 A ve 10 kHz'de 7.875 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.875 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V