200USC1200MEFCSN35X30
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USC1200MEFCS
200USC1200MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 1200 µF kapasitansiyeli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in kasa tipi ile PCB'ye dikey montaj sağlar. 3000 saat ömrü 85°C'de, ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C işletim sıcaklık aralığı genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. 10 kHz'de 5.355 A ripple akımı kapasitesi, düşük frekans uygulamalarında 3.57 A (120 Hz) taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.355 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V