200USC1200MEFC35X30
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200USC1200MEFC
200USC1200MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200USC1200MEFC35X30, 1200µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, amplifikatörler, ses sistemleri ve genel amaçlı AC/DC konverter uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 5.355 A ve 120 Hz'de 3.57 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.355 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V