200TXW68MEFR10X25
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200TXW68MEFR
200TXW68MEFR10X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW68MEFR10X25, 68µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışan bu bileşen, 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. Yüksek ripple current toleransı (602 mA @ 100 kHz, 430 mA @ 120 Hz) ile güç uygulamaları, anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devrelerine ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında kapasitans değeri sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 602 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V