200TXW330MEFC18X30
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200TXW330MEFC
200TXW330MEFC18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW330MEFC18X30, 330 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.82 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile temin edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V