200TXW270MEFR18X30
CAP ALUM 270UF 20% 200V RAD TH
Seri / Aile Numarası
200TXW270MEFR
200TXW270MEFR18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW270MEFR18X30, 270 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegrasyona uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 12000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 1.62 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik devreleri gibi çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.62 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V