200TXW270MEFR16X30
CAP ALUM 270UF 20% 200V RAD TH
Seri / Aile Numarası
200TXW270MEFR
200TXW270MEFR16X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW270MEFR16X30, 270 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 1.18 A ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemler, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaktadır. Radial can paketi ile monte edilebilir ve aktif durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V