200TXW270MEFC18X30
CAP ALUM 270UF 20% 200V RAD TH
Seri / Aile Numarası
200TXW270MEFC
200TXW270MEFC18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW270MEFC18X30, 270 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. 100 kHz'de 1.62 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanılan bir bileşendir. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.62 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V