200TXW270MEFC12.5X50
CAP ALUM 270UF 20% 200V RAD TH
Seri / Aile Numarası
200TXW270MEFC
200TXW270MEFC12.5X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW270MEFC12.5X50, 270 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimli radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current özelliği 100 kHz'de 1.76 A, 120 Hz'de 1.26 A olarak belirlenmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can paketinde sunulan bu komponent, obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.76 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V