200TXW220MEFC18X25
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200TXW220MEFC
200TXW220MEFC18X25 Hakkında
Rubycon üretimi 200TXW220MEFC18X25, 220 µF kapasitanslı, 200V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole radial montaj türüne sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 12000 saatlik ömrü bulunan kondansatör, ±20% toleransla üretilmiştir. 100 kHz'de 1.4 A ve 120 Hz'de 1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. Ürün şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V