200TXW180MEFR16X25
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200TXW180MEFR
200TXW180MEFR16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW180MEFR16X25, 180 µF kapasitansı ve 200V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 100 kHz'de 1.19 A ve 120 Hz'de 850 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, enerji yönetimi ve filtering işlemleri için yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V