200TXW180MEFC12.5X35
CAP ALUM 180UF 20% 200V RAD TH
Seri / Aile Numarası
200TXW180MEFC
200TXW180MEFC12.5X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200TXW180MEFC12.5X35, 180 µF kapasitanslı, 200V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 12000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalara uyguntur. 100 kHz'de 1.28 A, 120 Hz'de 920 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün güncel üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V