200SXG560MEFC22X40
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXG560MEFC
200SXG560MEFC22X40 Hakkında
Rubycon 200SXG560MEFC22X40, 560µF kapasitansına sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.24A, 120 Hz'de 1.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere montaj edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel grade bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V