200SXC820MEFC30X35
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC820MEFC
200SXC820MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC820MEFC30X35, 820 µF kapasitanslı ve 200V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 10 kHz'de 2.49 A ve 120 Hz'de 2.11 A ripple akım değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4898 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V