200SXC680MEFCSN35X25
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC680MEFCSN
200SXC680MEFCSN35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC680MEFCSN35X25, 680 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kutu paketlemesiyle through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.05 A ve 120 Hz'de 1.74 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0532 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V