200SXC680MEFC35X25
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC680M
200SXC680MEFC35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC680MEFC35X25, 680 µF kapasitesi ve 200V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 kHz'de 2.0532 A ve 120 Hz'de 1.74 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0532 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V