200SXC680MEFC25X40
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC680MEFC
200SXC680MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC680MEFC25X40, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in case paketlemesiyle through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile birlikte -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat lifetime garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır. 10 kHz'de 2.0768 A ve 120 Hz'de 1.76 A ripple current değerleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0768 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V